Přebalovací taška Flowers

Stylová kabelka, která splní i vaše nejnáročnější požadavky na přebalovací tašku. Díky své velikosti, tvarovanému dnu a množství kapsiček do ní dáte opravdu vše, co jako maminka potřebujete.

Navíc je dost možné, že si ji zamilujete natolik, že ji budete chtít používat i na běžné nošení, ne jen zavěšenou na kočárku.

2 199 Kč
Skladem (8 ks)

Tato prostorná kabelka je vyrobena z odolné a snadno omyvatelné textilie s nepřehlédnutelným motivem barevných kvítků na světle modrém podkladu.

Celá kabelka je vyztužená. Takže i když do ní naskládáte všechny nezbytnosti vaše i vašeho miminka, nebude se krčit a bude pěkně držet tvar.

Je opatřena dvěma uchy z kvalitní eko kůže v černé barvě, díky kterým se vám bude příjemně nosit přes rameno, nebo zavěšená na předloktí. Karabinami je ke kabelce připevněn také odnímatelný, délkově nastavitelný popruh pro nošení křížem.

V horní části se, pro větší bezpečnost, kabelka zapíná zipem. Na přední straně jsou dvě prostorné kapsy na magnet ideální na věci, které potřebujete mít ihned po ruce.

Interiér je řešen hladkou podšívkou ve vínové barvě. 

KAPSY: Uvnitř je pět hlubokých otevřených kapes po celé šíří kabelky a k tomu jedna zipová kapsa. Díky tomu si obsah kabelky můžete přehledně uspořádat. Díky tomu si obsah kabelky můžete přehledně uspořádat.

Logo, karabiny, nýtování a další použité kovové komponenty jsou ve stříbrné barvě.

  • Kabelka je dodávaná s praktickou kosmetickou taštičkou, ideální na dětskou kosmetiku, kterou si tak uložíte bezpečně mimo ostatní věci.
  • Barevně sladěnými popruhy se suchým zipem je možné kabelku snadno připnout na madlo kočárku.

Výška: 37 cm

Šířka: 39 cm

Dno: 10 x 30 cm

Ucha: 45 cm

Dlouhý popruh: 140 cm v maximální délce

 

19

 6_1

1_1

7_1

Kód Kód: 349
Jméno značky: Tašenka
Kategorie: Maminkám s láskou Tašenka
Záruka: 2 roky