Batoh Cosmopolitan off white

Batoh, který s vámi procestuje svět. Stane se svědkem všech vašich dobrodružství a bezpečně uchrání všechna vaše tajemství.

Byl navržen (a důkladně testován) speciálně pro potřeby cestování, kdy vždy zavazadla procházejí zátěžovou zkouškou. Cestování do práce nebo do školy tak zvládne levou zadní. Je velice variabilní a dá se nosit na zádech jako batoh i na předloktí nebo v ruce jako kabelka.

A přední kapsičku na zip, ideálně vyrobenou na uložení cestovního pasu a telefonu, tu budete zaručeně milovat ♥

 

2 697 Kč
Dostupnost: Ušijeme pro vás
Můžeme doručit do:
7.10.2022
Batoh Cosmopolitan off white

Detailní popis produktu

Batoh je z vysoce odolného materiálu, který odpuzuje nečistoty a snadno se udržuje. (Ano, i ve světlém provedení. A ano, při testování během cest jsem na něj nebyla úplně hodná...) Zároveň není náchylný ani k oděrkám, popraskání, nebo jinému typu poškození.

Povrch má sametový vzhled, který působí velice luxusním dojmem.

Ramenní popruhy jsou délkově nastavitelné a tak si je můžete přizpůsobit dle vaší výšky a typu postavy.

Velmi komfortní je díky plochým krátkým popruhům i nošení na předloktí. Například v situacích, kdy se ocitnete v davu lidí na frekventovaném místě a chcete mít vše pod kontrolou. Nebo obsah batohu potřebujete mít rychle po ruce, třeba při odbavení na letišti.

Interiér batohu je díky tvarovanému dnu velmi prostorný. Bez problému se do něj vejde velká lahev s vodou (nebo dvě prossecca :-)), svačina, velká peněženka, ale i menší notebook a dokumenty velikosti A4. Uvnitř je podšívka ve smetanové barvě.

Přední kapsička na zip bezpečně ochrání cestovní pas a telefon, které se v ní dokonale schovají.

TIP: Chcete-li být perfektně vyladěná Cosmopolitan žena, doplňte batoh o velkou peněženku a set 2 ks kosmetických tašek ze stejného materiálu.

 

Rozměry

Výška 42 cm

Šířka: 35 cm

Dno: 30 x 8 cm

Ramenní popruhy v maximální délce: 98 cm

Popruhy pro nošení v ruce: 50 cm

Materiál: velmi kvalitní imitace kůže.

 

Údržba: Čistěte vlhkým hadříkem, nebo vlhčenými ubrousky. Větší nečistoty snadno vyčistíte pomocí jemné houbičky s kapkou tekutého písku Cif. Podšívku vysuňte a vyčistěte v ruce pod tekoucí vodou. Nechte uschnout.