Tři Tygřice u Tašenky: Exkluzivní dámská párty (VSTUPENKY na 7 .6. 2022)

Tři Tygřice Eva Čubová, Barbora Kozubová a Pavla Ferro Skaláková exkluzivně poprvé spolu na talk show u Tašenky.

Rozhodla jsem se uspořádat večírek pro manželky Tří Tygrů v mém kabelkovém nebi, jako symbolické sousedské gesto a trochu je vyzpovídat.

Dozvíte se, jaké to je žít po boku Tří Tygrů, navštěvovat slavnostní premiéry, čemu se tyto tři nádherné dámy věnují, co je baví a zajímá a kde hledají inspiraci v módě. Po talk show se můžeme všechny navzájem ještě více poznat a popovídat si u skleničky prossecca na after party. A třeba nakonec dojde i na společné vybírání kabelek. Protože společně s dalšími ženami (a po pár skleničkách prossecca) je nakupování vždy větší zábava :-).

Součástí vstupenky je wellcome drink a občerstvení během after party. Odnesete si domů malý voňavý dáreček a když budete mít chuť nakupovat, můžete uplatnit dárkový poukaz, který ode mě v balíčku dostanete jako pozornost ♥.

Pokud znáte cestu do Divadla Mír, pak trefíte i ke mě. Stačí jen přejít cestu.

Akce má velmi omezenou kapacitu. Celkově je jen 10 míst. Díky tomu budeme mít prostor se společně pobavit a užít si večer v komorní společnosti.

Moc se na vás těším!

Vaše Tašenka.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
390 Kč
Kategorie: Eventy
Položka byla vyprodána…
  • 7. 6. 2022 v 18:00
  • Adresa: Jeremenkova 806/21, 70300 Ostrava
  • Dresscode Smart Casual nebo Coctail chic, chcete-li se cítit ještě více jako dáma :-)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení