Hodnocení

Monika Žídková

 

Jak malá, tak velká kabelka z kolekce 2v1 má ideální velikost. Hlavně ta malá není úplně miniaturní kabelečka, do které potom nasoukám ten jeden kapesníček a nic víc. Těším se na to, jak ji budu nosit. Líbí se mi i barvička, hlavně proto, že je to barva, která se hodí ke všemu. A tím, že je k ní ten barevný popruh, můžu k tomu ladit různé outfity. Je to takový výrazný prvek, který kabelku ozvláštní, zvýrazní a upoutá pozornost.

Monika Žídková

 

 

Konečně kabelka, která dokonale splňuje všechny mé (hodně náročné) požadavky! Krásná, stylová, praktická a perfektně zpracovaná, prostě sen každé závislačky na kabelkách!  Rozhodně nezůstanu jen u jednoho kousku...

Pavla P.

 

Moje první Tašenka je Tašenka 2v1 - je to dokonalé krásna a promyšlená kabelka pro mě, jako mámu na mateřské úplně TOP! Velká najde využití i pro moje děti a malá, když jsem výjimečně bez dětí. Navíc je tak nádherná, precizně ušitá, poctivá práce! Moc děkuji určitě není moje poslední!

Pavla K.

 

Tak už i já podlehla kouzlu Vašich kabelek a jsem maximálně spokojená. A už teď vím že chci další kousek. Moc děkuji a doporučuji.

Tereza B.

 

Mám od Tašenky jednu kabelku a věřím, že nebude poslední valitní, krásná variability, kterou miluji ze všech svých kabelek nejvíce i díky tomu, že se dá nosit na více způsobů mockrát Vám za ni děkuji, nemluvě o Vašem vstřícném přístupu a domluvě.

Pavla K.

 

Právě mi dorazil balíček který byl krásně zabalený. Vybrala jsem si variability a pro manžela pánskou tašku Aidan a musím říct, že jsem nadšená obě jsou precizně ušité a jsou ještě krásnější něž na fotkách.

Eliška H.S.

 

Velice moc děkuji za krásnou žlutou "zavaž si tkaničky" i "variability". Barevná kombinace je super, a velikostně jsou přesně to, co jsem potřebovala.

Beáta Š.

 

Moc děkuji za krásný batůžek. Jsem nadmíru spokojená s funkčností a vzhledem.

Kamila H.

 

Kabelka "zavaž si tkaničky" je povedený minimalistický kousek, který se hodí mít po ruce Tkaničky jsou moc hezkým prvkem, který celou kabelku ozvláštní!

Hanka N.

 

wau !! nemám více slov...kabelka je nádherná ! jsem s ní prostě ještě větší hvězda máte moc šikovné ručičky..a hlavně mám originál!!! doporučuji na plné čáře.

Petra S.

 

Velmi děkuji za tři úžasné kabelky ... a ještě nekončím. Krásná čistá práce. Skvělá komunikace a vstřícnost.

Kristýna A.Š.

 

 

 Více na facebooku.