Malá krémová prošívaná kabelka s řetízkem

Bohyně harmonie neváhá!

Ať už ráda ladíte své outfity do tmavých barev, zemitých tónů nebo se nebráníte žádným barvám, tato harmonicky krémová malá kabelka vám bude slušet. Je stejně jedinečná jako vy. Bez váhání ji můžete přibrat na všechny akce, kde chcete okouzlit, aniž byste musela vůbec mluvit. Tato kabelka prozradí vše za vás. Staňte se módní ikonou.

1 586 Kč
Dostupnost: Ušijeme pro vás
Můžeme doručit do:
7.10.2022
Malá krémová prošívaná kabelka s řetízkem

Detailní popis produktu

Prošívaná malá kabelka v jemné krémové barvě s odnímatelným řetízkem a stejně laděnou podšívkou v luxusním provedení z kvalitního a pevného materiálu v koženém vzhledu. Elegantní vzhled dotváří dvojité dekorativní prošívání.

Vnitřní kapsa je uzavíratelná bezpečným zipem. Hodí se ke každé příležitosti, kde potřebujete jen pár nezbytností. Do divadla, kina, za nákupy nebo na večeři s přáteli.

Smetanový odstín koženky navozuje harmonii a klid, díky kterému doladí váš outfit k dokonalosti, ať už oblékáte jednu barvu nebo volíte více odstínů. Ozdobný dlouhý řetízek zlaté barvy je odnímatelný.

Ke kabelce si můžete dokoupit délkově nastavitelný popruh a ještě více tak rozšířit možnosti nošení.

Nemusíte mít obavy ze skvrn a znečištění kabelky, materiál je odolný a špínu lze jednoduše odstranit běžnými vlhčenými ubrousky nebo vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou.

Interiér kabelky

Kapsa na zip s jemnou a pevnou podšívkou krémového odstínu. Klasická vnitřní malá kapsa je zcela uzavíratelná, ideální k odložení cenností, nebo na klíče, které tak nebudete muset dlouze hledat.

Materiál

Imitace kůže, vegan friendly, dvojitě prošívaná dekorativním stehem.

Rozměry

Výška: 17 cm

Šířka: 29 cm

Délka odnímatelného řetízku: 63 cm včetně kulatých karabinek.

Údržba: V případě znečištění otřete vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou, nebo klasickými vlhčenými ubrousky.