Přebalovací taška Flowers

Stylová kabelka, která splní i vaše nejnáročnější požadavky na přebalovací tašku. Díky své velikosti, tvarovanému dnu a množství kapsiček do ní dáte opravdu vše, co jako maminka potřebujete.

Navíc je dost možné, že si ji zamilujete natolik, že ji budete chtít používat i na běžné nošení, ne jen zavěšenou na kočárku.

2 199 Kč
Skladem (1 ks)

Tato prostorná kabelka je vyrobena z odolné a snadno omyvatelné textilie s nepřehlédnutelným motivem barevných kvítků na světle modrém podkladu.

19

Celá kabelka je vyztužená. Takže i když do ní naskládáte všechny nezbytnosti vaše i vašeho miminka, nebude se krčit a bude pěkně držet tvar.

Je opatřena dvěma uchy z kvalitní eko kůže v černé barvě, díky kterým se vám bude příjemně nosit přes rameno, nebo zavěšená na předloktí. Karabinami je ke kabelce připevněn také odnímatelný, délkově nastavitelný popruh pro nošení křížem.

V horní části se, pro větší bezpečnost, kabelka zapíná zipem. Na přední straně jsou dvě prostorné kapsy na magnet ideální na věci, které potřebujete mít ihned po ruce.

6_1

Interiér je řešen hladkou podšívkou ve vínové barvě. 

KAPSY: Uvnitř je pět hlubokých otevřených kapes po celé šíří kabelky a k tomu jedna zipová kapsa. Díky tomu si obsah kabelky můžete přehledně uspořádat. Díky tomu si obsah kabelky můžete přehledně uspořádat.

Logo, karabiny, nýtování a další použité kovové komponenty jsou ve stříbrné barvě.

  • Kabelka je dodávaná s praktickou kosmetickou taštičkou, ideální na dětskou kosmetiku, kterou si tak uložíte bezpečně mimo ostatní věci.
  • Barevně sladěnými popruhy se suchým zipem je možné kabelku snadno připnout na madlo kočárku

přebalovací taška

Výška: 37 cm

Šířka: 39 cm

Dno: 10 x 30 cm

Ucha: 45 cm

Dlouhý popruh: 140 cm v maximální délce

7_1

Kód Kód: 349
Jméno značky: Tašenka
Kategorie: Přebalovací tašky
Záruka: 2 roky