Černé pouzdro na notebook / psaní

Dost bylo obyčejných pouzder. Je čas zazářit i po cestě do práce ♥. Toto stylové pouzdro vám pomůže ochránit váš notebook a zároveň se stane vaším oblíbeným módním doplňkem.

Má tvar velkého psaníčka a tak jej můžete vynést i na tento způsob, v kombinaci s lodičkami a koktejlkami, třeba na večírek.

Pod klopou je skrytá kapsa, do které můžete schovat peněženku, telefon a pár nezbytných drobností a mít tak vše přehledně uspořádané a vždy po ruce.

 

Varianta
Můžeme doručit do:
2.12.2021 6.12.2021 Zvolte variantu
Ihned k odeslání Ušijeme pro vás Zvolte variantu
1 980 Kč 1 990 Kč od 1 980 Kč
Kategorie: Velké kabelky

Tip: Pouzdro se perfektně vejde do naší velké byznys kabelky. Do přední kapsy perfektně zapadne naše peněženka. Pokud máte ráda ladící detaily, tuto kombinaci budete milovat. Prohlédněte si naše vyladěné komplety.

Pouzdro je vyrobeno z velmi luxusní a kvalitní prémiové koženky s nenápadně strukturovaným povrchem. Materiál je velmi odolný vůči oděru a opotřebení, vodě i nečistotám.

Pouzdro je pevné a drží tvar.

Zapíná se dvěma magnetickými druky umístěnými na klopě. Kovové detaily jsou ve zlaté barvě.

Interiér pouzdra:

Podšívka je v jemné růžové barvě a je důmyslně všitá do přepážky pouzdra. Díky tomu se vám nebude látka vysunovat při vytahování notebooku.

Pod klopou je skrytá kapsa, do které můžete schovat peněženku, telefon a pár nezbytných drobností a mít tak vše přehledně uspořádané a vždy po ruce. Vedle notebooku pak schováte důležité dokumenty a papíry se nepokrčí.

Rozměr:

Výška: 26 cm

Šířka: 34 cm

Vejde se MacBook 13 palcový, nebo jiný notebook do maximální velikosti 33,5 x 23 cm.

Pouzdro pro vás rádi vyrobíme i v jiné velikosti. Zvolte si variantu "jiná velikost" a v objednávce nám pak nechte poznámku s požadovanými rozměry. Pokud si nevíte rady, jak váš notebook změřit, neváhejte se na nás obrátit na info@tasenka.cz.