Set 2 kabelek Sunshine

Přejete si psaníčko na večer? Prostornou kosmetickou tašku? Velkou shopper kabelku do města? Plážovou tašku? Prosím ♥ Tady jsme :-)

Nejoblíbenější plážová a letní taška už čtvrtým rokem. Kabelka Sunshine, která je vyvinuta speciálně pro horké letní dny u vody, ve městě a kdekoliv jen budete chtít být. Velká kabelka je v setu doprovázená svou nejlepší kamarádkou, malou kabelkou s poutkem přes ruku. Dohromady naplní všechny vaše požadavky.

Navíc díky velmi lehkému, ale zároveň odolnému zpracování se vejdou i do kufru, do kterého by se už nevešel snad ani vzduch :-).

2 297 Kč
Dostupnost: Ušijeme pro vás
Můžeme doručit do:
7.10.2022
Set 2 kabelek Sunshine

Detailní popis produktu

Veřte mi, když říkám, že na léto je tato kombinace kabelek nejdokonalejší. Testuju ji skutečně už několik sezón. S drobnými úpravami se kabelky vždy před sezónou vrací. 

Jsou z velmi lehkého ale zároveň odolného materiálu. Jsou zbaveny všech zbytečných záležitostí a tak z ní čiší jednoduchost, která vám neuvěřitelně zjednoduší a zpříjemní život.

  • Velká kabelka nemá podšívku, aby se z ní dal snadno vytřepávat písek :-)
  • Když se ušpiní uvnitř, jen ji obraťte naruby a přeperte v ruce pod tekoucí vodou.
  • Zapíná se magnetem pro rychlou a snadnou manipulaci.
  • Ale pro lepší pocit bezpečí je určeno malé psaníčko uzavíratelné na zip, do kterého uschováte své cennosti. Za poutko je můžete přichytit k uchu kabelky.
  • Když si chcete zajít do plážového baru na zmrzku nebo Aperol, stačí, když s sebou vezmete jen psaníčko s cennostmi. (Ale nezapomínejte i velkou kabelku mít na dohled.)
  • Zlatý vzhled oslní všechny přítomné tak, že se stanete královnou pláže (města/ koncertu/ a jakéhokoliv místa, kde chcete zrovna zářit :-))
  • Uvnitř velké kabelky je malá otevřená kapsička, třeba na nasbírané mušličky, nebo lístky na metro.
  • Psaníčko má odnímatelné poutko pro nošení v ruce a uvnitř podšívku.

Rozměry malé kabelky

Výška: 22 cm

Šířka: 29 cm

Poutko: 40 cm

Rozměry velké kabelky

Výška 40 cm

Šířka: 45 cm

Popruhy: 65 cm

 

Materiál: Velmi kvalitní imitace kůže s metalickým vzhledem.