Velká černá prošívaná kabelka

Vrcholová manažerka i křehká víla. 

Obě v sobě máte, jen ráno jste více sebevědomá a odhodlaná a v podvečer byste se raději stáhla do sebe a vstřebala zážitky celého dne? Tato jedinečná černá prošívaná kabelka bude po celý den věrně s vámi. Zvolit ji ke kostýmku, sáčku a džínám nebo šatům bude vždycky správný krok. 

Luxusní kabelka, která se stane stálicí vašeho šatníku. A protože je dokonale prostorná, najdete v ní v každé situaci to, co potřebujete. 

 

2 777 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Velká černá prošívaná kabelka

Detailní popis produktu

Precizně zpracovaná originální kabelka v ikonické černé barvě s luxusním zlatým odnímatelným řetízkem. Elegantní prošívané provedení dvojím dekorativním stehem. 

Prostorná vnitřní kapsa je uzavíratelná bezpečným zipem. Hodí se jak na denní nošení do práce, tak jako víkendová kabelka.

Nemusíte mít obavy ze skvrn a znečištění kabelky, materiál je odolný a špínu lze jednoduše odstranit běžnými vlhčenými ubrousky nebo vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou. U černé kabelky se navíc menší špína jednoduše ztratí.

Ke kabelce si můžete dokoupit délkově nastavitelný popruh a tak ještě více rozšířit možnosti nošení.

Interiér kabelky

Prostorná kapsa na zip s jemnou a pevnou podšívkou růžového odstínu. Tradiční vnitřní malá kapsa je zcela uzavíratelná, ideální k odložení cenností, nebo na klíče, které tak nebudete muset dlouze hledat.

Materiál

Imitace kůže, vegan friendly.

Rozměry

Výška: 30 cm

Šířka: 40 cm

Dno: 14 cm x 31 cm

Ucho: 56 cm

Délka odnímatelného řetízku: 56 cm včetně kulatých karabinek.

Údržba: V případě znečištění otřete vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou, nebo klasickými vlhčenými ubrousky.