Velká červená prošívaná kabelka

Jak říct beze slov, že jste sebejistá a plná energie?

Noste červenou! V tomto případě tuto dokonalou zemitou červenou luxusní prošívanou kabelku. Nechte vyniknout svůj jedinečný styl a osobnost. Stačí tak málo - být sama sebou a nosit červenou Tašenku. Se zlatým odnímatelným řetízkem na kabelce sladíte podle aktuální nálady i své šperky a máte vyhráno. Nové začátky, nové zážitky a výzvy vám vyjdou samy vstříc. 

2 777 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Velká červená prošívaná kabelka

Detailní popis produktu

Jedinečná velká kabelka v zemitém červeném odstínu s luxusním dvojitým dekorativním prošíváním a zlatým odnímatelným řetízkem. Elegantní provedení z kvalitního a pevného materiálu ve vzhledu kůže s vnitřní podšívkou v jemné krémové barvě.

Prostorná kapsa je uzavíratelná bezpečným zipem. Hodí se jak na denní nošení třeba do práce, tak jako volnočasová kabelka.

Nemusíte mít obavy ze skvrn a znečištění kabelky, materiál je odolný a špínu lze jednoduše odstranit běžnými vlhčenými ubrousky nebo vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou.

Ke kabelce si můžete dokoupit délkově nastavitelný popruh a tak ještě více rozšířit možnosti nošení.

Interiér kabelky

Prostorná kapsa na zip s jemnou a pevnou podšívkou krémového odstínu. Tradiční vnitřní malá kapsa je zcela uzavíratelná, ideální k odložení cenností, nebo na klíče, které tak nebudete muset dlouze hledat.

Materiál

Imitace kůže, vegan friendly.

Rozměry

Výška: 30 cm

Šířka: 40 cm

Dno: 14 cm x 31 cm

Ucho: 56 cm

Délka odnímatelného řetízku: 56 cm včetně kulatých karabinek.

Údržba: V případě znečištění otřete vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou, nebo klasickými vlhčenými ubrousky.