Velká hnědá prošívaná kabelka

Buďte královnou elegance!

Trendy zemitý odstín této kabelky vám dodá ten správný vibe. Velká, hnědá a prošívaná - kabelka, která o vás okolí prozradí, že si na nic nehrajete, ale opravdu jste královna elegance. Probuďte sílu a krásu, kterou v sobě přirozeně máte. S touto kabelkou budete vědět, že i kdybyste vyšla ven nahá, budete nádherná. Jestli je na tomto odstínu hnědé barvy něco dokonalého, tak to, že sluší každé ženě. Ať už máte postavu laně nebo oblékáte XLko, máte vypnutou pleť nebo sem tam nějaké vrásky z lásky a cítíte se zralá, i když už pár let slavíte čerstvých třicet nebo právě zahajujete novou životní etapu. 

2 777 Kč
Dostupnost: Ušijeme pro vás
Můžeme doručit do:
7.10.2022
Velká hnědá prošívaná kabelka

Detailní popis produktu

Velká a prostorná luxusní kabelka v jemném hnědém odstínu s krémovou podšívkou a zlatým řetízkem, který můžete podle příležitosti ke kabelce kdykoli přidat nebo odejmout. Elegantní a jedinečný kousek do vašeho šatníku. Kabelka je z pevného a odolného materiálu podobného kůži s dvojitým prošíváním dekorativním stehem. Díky rozměrům se vám bude hodit ke spoustě příležitostí, je dost prostorná i pevná na to, aby unesla všechno, co během dne budete potřebovat. Vnitřní prostorná kapsa na zip bezpečně uzavře všechno, co patří jen do vaší kabelky.

Zemitý hnědý odstín podtrhne vaši osobnost a dotvoří váš outfit k dokonalosti.

Nemusíte mít obavy ze skvrn a znečištění kabelky, materiál je odolný a špínu lze jednoduše odstranit běžnými vlhčenými ubrousky nebo vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou.

Ke kabelce si můžete dokoupit délkově nastavitelný popruh a tak ještě více rozšířit možnosti nošení.

Interiér kabelky

Prostorná kapsa na zip s jemnou a pevnou podšívkou krémového odstínu. Tradiční vnitřní malá kapsa je zcela uzavíratelná, ideální k odložení cenností, nebo na klíče, které tak nebudete muset dlouze hledat.

Materiál

Imitace kůže, vegan friendly.

Rozměry

Výška: 30 cm

Šířka: 40 cm

Dno: 14 cm x 31 cm

Ucho: 56 cm

Délka odnímatelného řetízku: 56 cm včetně kulatých karabinek.

Údržba: V případě znečištění otřete vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou, nebo klasickými vlhčenými ubrousky.