Dvoudenní kurz: Batoh, který se stane králem vašeho šatníku

 

Na internetu jsou k sehnání různé střihy a návody na batohy, ať už zdarma, nebo placené, které ale nemusí být vždy 100% podle vašich představ a vy nakonec skončíte ve slepé uličce. Možná si ušijete jeden kousek, třeba i v několika barevných kombinacích. Jeden střih a návod vás ale nenaučí tu nejdůležitější věc☝.

DOVEDNOST. Jakmile tu budete mít, nebudete už nikdy potřebovat návody a střihy.

Jste kreativní, máte super nápady a v představách máte svůj vysněný batoh, který ale není nikde k sehnání?

Chtěla byste si takový kousek ušít, ale nevíte, kde začít?

Jak si díky know-how a nastavení myšlení o střihu KDYKOLIV ušít originální model podle sebe ❤️. Protože pokaždé, když se pak podíváte v obchodě na kabelku nebo batoh, budete přesně vědět, jak je vyrobený a jak jej vyrobíte vy. Budete "šít v hlavě" u každé kabelky, kterou uvidíte.

Otevřou se vám oči a uvidíte na některých jiných batozích chyby, kvůli kterým se bude špatně nosit, nebo se brzy zničí.

 

Přihlašte se do mého nového dvou denního kurzu 

Pod mým osobním vedením.

Kurz je určený pro pokročilé, nebo jako navazující na kurz pro účastníky, kteří absolvovali Univerzální střih kabelky a "milion" jeho variací.

Položka byla vyprodána…
6 674 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Možnosti doručení
Dvoudenní kurz: Batoh, který se stane králem vašeho šatníku
Dvoudenní kurz: Batoh, který se stane králem vašeho šatníku
Pokročilý

Detailní popis produktu

Během 2 dnů se dozvíte jak si vyrobit dva typy batohů, které si pak můžete do nekonečna upravovat podle svých představ. Na těchto základech pak můžete stavět celý život. BAtohy a batůžky pro sebe, pro rodinu, kámošky… Základy, které se na kurzu naučíte, jsou velmi důležité. Protože jsou-li vratké základy, dům vám spadne na hlavu. A batoh se vám brzo rozpadne, nebo se vám jej nepodaří zpracovat tak precizně, jak jste si to plánovala. Jakmile získáte tuto dovednost, nebudete se už zdržovat a rozčilovat s páráním špatně všitého zipu, nebo křivě vsazeného dna.

Po kurzu už vždycky budete mít prostor na realizaci vašeho vysněného designu, vymýšlení nových kombinací barev, které napadnou jen vás a vy budete díky nim ta originální.

Co se na kurz za dva dny naučíte?

  1. den probereme základy o materiálech, výztužích, zipech, jezdcích, podšívkách, rozměrech výrobku, o tom, jaké jsou pro toto šití nejlepší nitě a jehly. Přichystáte si přední a zadní díl batohu, ucha a vnitřní část batohu. Naučíte se šít dva typy zipových kapes a jednu velkou otevřenou kapsu, rozdělenou na přihrádky. 
  2. den dokončíte svůj batoh s hlavním zapínáním na zip s uchy pro nošení v ruce a naučíte se jak snadno a precizně všít dno a tak dodat svému batohu ten správný tvar. Díky tomu všemu pochopíte základní střih, měření, všití zipu. Pochopíte, jak a proč šít popruhy, aby batoh dlouho vydržel i častou zátěž. Díky postupu po správně seřazených krocích šití dílů zjistíte, jak snadno, efektně a precizně zkompletovat všechny díly. Věřím, že tady nastane ten "AHA!" moment, kdy poprvé pochopíte souvislosti a pak už budeme myslet stejně :-). Po dokončení batohu si vyrobíte ještě jeden jednodušší model, a to pohodlný vak na záda, který skvěle vypadá a úžasně se nosí. A také se parádně šije.

Odnesete si z kurzu dva modely - Velký vyztužený batoh na záda uzavíratelný na zip s uchy pro nošení v ruce a mnoha kapsičkami. Pohodlný vak na záda s podšívkou a vnitřní kapsičkou na zip. Budou podle rozměru, jaký si navrhnete vy a v barevné kombinaci, jakou si vyberete.

❤️

Kromě toho si ale odnesete DOVEDNOST jak pracovat se střihem, jak vytvářet různé variace, jak při šití postupovat. Taky si odnesete to správné "batohové" myšlení. Od té doby už nepřestanete "šít v hlavě"... a pravděpodobně nejen tam! Nebudete potřebovat návody ani střihy.

Budete umět navrhnout vlastní střih a správně spočítat jeho rozměr pro přesný výsledek. 

Budete umět s přehledem ušít 3 typy kapsiček, které můžete všít zvenku, nebo uvnitř kabelky.

Budete umět perfektně všít hlavníh zip.

Budete umět bez problémů všít dno.

Budete umět ušít popruhy rovné, jako podle pravítka, díky jednomu malému tajemství. Budete vědět, jak díky správnému všití popruhů zabránit předčasnému zničení kabelky.

Už vždycky budete vědět, jak při šití těchto typů batohů postupovat, abyste se neocitla ve slepé uličce a nemusela zbytečně párat a vracet se o tři kroky a dvě hodiny šití zpět.

  • Kurz bude probíhat pod mým osobním vedením, společně se zkušenou "kabelkovou" švadlenkou Zuzkou, která je moje pravá ruka a všechny dovednosti, které jsem ji na začátku učila, už má dávno v malíčku.
  • U nás v dílně v Ostravě Vítkovicích, ulice Jeremenkova 806/21. 
  • Pro vaše nejlepší výsledky budou kurzy ve velmi malém počtu účastníků, vždy maximálně jen pro tři účastníky. 
  • Od středy do pátku od 8,30 do 14 hodin s pauzou na oběd.
  • Veškerý materiál, nitě, komponenty, nástroje a použití šicích strojů je součástí ceny kurzu. Takže stačí přijít s klíčky od auta a svačinkou. Odejdete s kabelkou ❤️

Ptáte se, jestli se nebojím konkurence a kopírování mých návrhů? Já věřím, že každý má svůj vkus a osobitý cit pro design a nikdy dva lidé neudělají dvě stejné kabelky. Vždy se ve vašem výrobku bude odrážet váš pohled na to, co je krásné.

Chcete znát novinky o kurzech jako jedni z prvních a získat slevu 100 kč na váš první kurz?