Odpolední kurz: psaníčko s poutkem přes ruku

Představte si modelovou situaci: Chystáte se s partnerem na večeři, už na sobě máte šaty a chystáte si udělat make-up. Ale na poslední chvíli zjistíte, že k novým šatům vám neladí žádná kabelka, do které si schováte své nezbytnosti. Nevadí, berete nůžky do ruky, stříháte zbytky látky, nebo koženky, které máte doma. Sedáte ke stroji... Za hodinu už odcházíte i s hotovým make-upem a všemi nezbytnostmi v novém psaníčku ❤️.

Líbí se vám tato představa ale připadá vám momentálně jako sci-fi? Pak je tento můj odpolední kurz přesně pro vás.

Chtěla byste si ušít svou první taštičku, ale nevíte, kde začít?

Na internetu jsou k sehnání různé střihy a návody, ať už zdarma, nebo placené, které ale rozměrově, nebo provedením v detailech nemusí být vždy 100% podle vašich představ a vy nakonec skončíte ve slepé uličce. 

Tento kurz není jen o tom, že si vyrobíte jednu (nebo dvě) taštičku / psaníčko. Na mých kurzech se zaměřuji především na to, abyste získaly a osvojily si nové dovednosti. Jak našít zip? Jak navléct jezdce? Jak ušít hezky rovné poutko? S tím zpočátku všichni bojujeme. Po tomto kurzu už to pro vás bude hračka.

Na kurzu nezískáte přesně daný střih. Ale naučíte se, jak si navrhnout, vypočítat požadovaný rozměr a vyrobit psaníčko přesně ve velikosti, jakou zrovna potřebujete.

Přihlašte se do mého nového odpoledního kurzu Psaníčko s poutkem přes ruku, díky kterým si kdykoliv ušijete psaníčko svých  snů. 

Pod mým osobním vedením.

Kurz je určený pro začátečníky, kteří umí ovládat šicí stroj a zvládnou ušít jednoduché věci, ale přáli by si posunout své dovednosti a umět vyrobit i něco složitějšího.

 

Položka byla vyprodána…
2 777 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Možnosti doručení
Odpolední kurz: psaníčko s poutkem přes ruku
Odpolední kurz: psaníčko s poutkem přes ruku
Začátečník Mírně pokročilý

Detailní popis produktu

IMG_E4431

Během jednoho odpoledne se dozvíte a vyzkoušíte si základy toho, jak vyrobit tento střih kabelky. Až toto budete umět, můžete donekonečna tvořit "milion" různých variací, od pouzder na tužky, kosmetické taštičky, až po psaníčka v různých barvách, vzorech a velikostech, jaké se vám líbí. Pro sebe, pro rodinu, kámošky… Základy jsou zde velmi důležité, protože bez těch se vám pravděpodobně nepodaří výrobek zpracovat tak precizně, jak jste si to plánovala. Jakmile získáte tuto dovednost, nebudete se už zdržovat a rozčilovat s páráním špatně všitého zipu, nebo křivého poutka.

Po kurzu už vždycky budete mít prostor na realizaci vašeho vysněného designu, vymýšlení nových kombinací barev, které napadnou jen vás a vy budete díky nim ta originální.

Co se na kurz za odpoledne naučíte?

Probereme základy o materiálech, výztužích, zipech, jezdcích, podšívkách, rozměrech výrobku. Vyrobíte si svou kosmetickou tašku / psaníčko na zip s poutkem pro nošení v ruce, na které pochopíte základní střih, měření, všití zipu. Pokud se vám bude dařit, věřím, že za společné odpoledne stihnete vyrobit i dva, nebo tři takovéto kousky.

Z kurzu si odnesete (minimálně jednu) kosmetickou tašku / psaníčko s podšívkou, která bude podle rozměru, jaký si navrhnete vy a v barevné kombinaci, jakou si vyberete.

❤️

Kromě toho si ale odnesete DOVEDNOST jak pracovat se střihem, jak vytvářet milion variací, jak při šití postupovat. Nebudete už potřebovat návody ani střihy.

Budete umět navrhnout vlastní střih a správně spočítat jeho rozměr pro přesný výsledek. 

Budete umět bez problémů navléknout jezdce na zip.

Budete hladce umět všít hlavní zip, který, nejen, že bude funkční, bude i precizně zpracovaný. Jako od profíka :-).

Budete umět ušít popruhy rovné, jako podle pravítka, díky jednomu malému tajemství.

Už vždycky budete vědět, jak při šití tohoto typu kabelky postupovat, abyste se neocitla ve slepé uličce a nemusela zbytečně párat a vracet se o tři kroky a hodinu šití zpět.

  • Kurz bude probíhat pod mým osobním vedením.
  • U nás v dílně v Ostravě Vítkovicích. 
  • Pro vaše nejlepší výsledky budou kurzy ve velmi malém počtu účastníků, vždy maximálně jen pro tři účastníky. 
  • Od 14 do 18 hodin
  • Veškerý materiál, nitě, komponenty, nástroje a použití šicích strojů, to vše je součástí ceny kurzu. Takže stačí přijít s klíčky od auta. Odejdete s kabelkou ❤️

Ptáte se, jestli se nebojím konkurence a kopírování mých návrhů? Já věřím, že každý má svůj vkus a osobitý cit pro design a nikdy dva lidé neudělají dvě stejné kabelky. Vždy se ve vašem výrobku bude odrážet váš pohled na to, co je krásné.

 

Chcete znát novinky o kurzech jako jedni z prvních a získat slevu 100 kč na váš první kurz?