Třídenní kurz: Univerzální střih kabelky a "milion" jeho variant

 

Na internetu jsou k sehnání různé střihy a návody, ať už zdarma, nebo placené, které ale nemusí být vždy 100% podle vašich představ a vy nakonec skončíte ve slepé uličce. Možná si ušijete jednu kabelku, třeba i v několika barevných kombinacích. Jeden střih a návod vás ale nenaučí tu nejdůležitější věc☝.

DOVEDNOST. Jakmile tu budete mít, nebudete už nikdy potřebovat návody a střihy.

Jste kreativní, máte super nápady a v představách máte svou vysněnou kabelku, která ale není nikde k sehnání?

Chtěla byste si takovou ušít, ale nevíte, kde začít?

Jak si díky know-how a nastavení mýšlení o střihu KDYKOLIV ušít svou vysněnou kabelku ❤️. Protože pokaždé, když se pak podíváte v obchodě na kabelku, budete přesně vědět, jak je vyrobená a jak ji vyrobíte vy. Budete "šít v hlavě" u každé kabelky, kterou uvidíte.

Otevřou se vám oči a uvidíte na některých jiných kabelkách chyby, kvůli kterým se bude špatně nosit, nebo se brzy zničí.

 

Přihlašte se do mého nového tří denního kurzu Univerzální střih kabelky a “milion” jeho variací, díky kterým se naučíte střihy, ze kterých vychází velká většina typů kabelek.

Pod mým osobním vedením.

Kurz je určený pro mírně pokročilé / pokročilé, kteří umí ovládat šicí stroj a bez problémů zvládají základní šití nepružných materiálů.

Položka byla vyprodána…
9 599 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Možnosti doručení
Třídenní kurz: Univerzální střih kabelky a "milion" jeho variant
Třídenní kurz: Univerzální střih kabelky a "milion" jeho variant
Mírně pokročilý Pokročilý

Detailní popis produktu

Během 3 dnů se dozvíte naprosté základy o šití kabelek. Na těchto základech pak můžete stavět celý život. Kabelky pro sebe, pro rodinu, kámošky… Základy jsou velmi důležité. Protože jsou-li vratké základy, dům vám spadne na hlavu. A kabelka se vám brzo rozpadne, nebo se vám ji nepodaří zpracovat tak precizně, jak jste si to plánovala. Jakmile získáte tuto dovednost, nebudete se už zdržovat a rozčilovat s páráním špatně všitého zipu, nebo křivě vsazeného dna.

Po kurzu už vždycky budete mít prostor na realizaci vašeho vysněného designu, vymýšlení nových kombinací barev, které napadnou jen vás a vy budete díky nim ta originální.

Co se na kurz za tři dny naučíte?

  1. den probereme základy o materiálech, výztužích, zipech, jezdcích, podšívkách, rozměrech výrobku. Vyrobíte si svou kosmetickou tašku/psaníčko na zip s poutkem pro nošení v ruce, na které pochopíte základní střih, měření, všití zipu. Začnete si také připravovat různé druhy kapsiček k šití kabelky na druhý den.
  2. den si navrhnete a ušijete menší crossbody kabelku uzavíratelnou na zip, se zipovou kapsičkou uvnitř. Na té se naučíte další způsob všití zipu, Pochopíte, jak a proč šít popruhy, aby kabelka dlouho vydržela i častou zátěž a toto místo už nikdy nebylo tím rizikovým, kde "se to hned utrhne". Toto pak skutečně oceníte u větších kabelek, které (nebudeme si nic nalhávat) často při nošení přetěžujeme. Díky postupu po správně seřazených krocích šití dílů zjistíte, jak snadno, efektně a precizně zkompletovat všechny díly. Věřím, že tady nastane ten "AHA!" moment, kdy poprvé pochopíte souvislosti a pak už budeme myslet stejně :-).
  3. den budete šít velkou tote bag s krátkým popruhem, uzavíratelnou zipem, nebo velkou shopper kabelku. Tady si můžete zvolit podle svých preferencí. Pochopíte tři typy všití zipu. Další typ kapsičky. Také další způsob šití popruhů, kdy ještě více pochopíte, jak je důležitý princip rozmístění zátěže na kabelku. Naučíte se všít dno, tak aby vaše kabelka byla prostornější, lépe tvarovaná a po postavení stála. 

Odnesete si z kurzu tři modely - kosmetickou tašku/psaníčko, menší crossbody kabelku na zip a velkou kabelku střihu Toto bag, nebo Shopper. Budou podle rozměru, jaký si navrhnete vy a v barevné kombinaci, jakou si vyberete.

❤️

Kromě toho si ale odnesete DOVEDNOST jak pracovat se střihem, jak vytvářet milion variací, jak při šití postupovat. A taky si odnesete to správné "kabelkové" myšlení. A od té doby už nepřestanete "šít v hlavě"... a pravděpodobně nejen tam! Nebudete potřebovat návody ani střihy.

Budete umět navrhnout vlastní střih a správně spočítat jeho rozměr pro přesný výsledek. 

Budete umět s přehledem ušít 2 typy kapsiček, které můžete všít zvenku, nebo uvnitř kabelky.

Budete umět 4 způsoby všití hlavního zipu. Dokážete vždy zvolit ten nejlepší způsob pro typ kabelky podle vašeho návrhu.

Budete umět bez problémů všít dno.

Budete umět ušít popruhy rovné, jako podle pravítka, díky jednomu malému tajemství. Budete vědět, jak díky správnému všití popruhů zabránit předčasnému zničení kabelky.

Už vždycky budete vědět, jak při šití jakékoliv kabelky postupovat, abyste se neocitla ve slepé uličce a nemusela zbytečně párat a vracet se o tři kroky a dvě hodiny šití zpět.

  • Kurz bude probíhat pod mým osobním vedením, společně se zkušenou "kabelkovou" švadlenkou Zuzkou, která je moje pravá ruka a všechny dovednosti, které jsem ji na začátku učila, už má dávno v malíčku.
  • U nás v dílně v Ostravě Vítkovicích. 
  • Pro vaše nejlepší výsledky budou kurzy ve velmi malém počtu účastníků, vždy maximálně jen pro tři účastníky. 
  • Od středy do pátku od 8,30 do 14 hodin s pauzou na oběd.
  • Veškerý materiál, nitě, komponenty, nástroje a šicí stroje jsou součástí ceny kurzu. Takže stačí přijít s klíčky od auta a svačinkou. Odejdete s kabelkou ❤️

Ptáte se, jestli se nebojím konkurence a kopírování mých návrhů? Já věřím, že každý má svůj vkus a osobitý cit pro design a nikdy dva lidé neudělají dvě stejné kabelky. Vždy se ve vašem výrobku bude odrážet váš pohled na to, co je krásné.

Chcete znát novinky o kurzech jako jedni z prvních a získat slevu 100 kč na váš první kurz?