PMS? Všechno špatně!

Známe to všechny. Každý měsíc nám dokáže totálně znechutit život strašák jménem PMS. Premenstruační syndrom. Zní to hrozně... A hrozné to i je!

lístečková linka

Aspoň já to tak mám... jsem unavená a nic se mi nechce. Pořád bych spala. Můj zápal pro práci, nadšení a neutuchající kreativita je ta tam. Pořád bych něco jedla...něco sladkého. V důsledku čehož se cítím tlustá. I mé nejoblíbenější šaty jsou hnusné, protože jsem v nich tlustá a hnusná. Jsem nateklá a mám hroznou pleť. Všichni jsou idioti a nechci se s nikým bavit... A když to přece jen zkusím, po chvilce stejně zjistím, že jsou idioti.

Cítím se blbě, protože vlastně největší idiot jsem tady já a nikdo normální by to se mnou nevydržel... Ale to ty hormony! Grrrrrrrr!!!! Idiotské hormony! 

lístečková linka

Je jen jedna věc, která mi dokáže zvednout náladu a díky které se cítím trochu lépe. Hlavně neprohlubuje můj pocit, že jsem tlustá a hnusná.

Jsou to kabelky. Ale jedině černé! Jo, proto tak často "představuji nový model kabelky v černé barvě". Protože na barvy vůbec nemám náladu. Prostě ne! Tak co mám dělat? 

Tak... a teď už znáte pravdu o mě.

Ale víte co? Černou kabelku unosím i když jsem zrovna ve sluníčkových obdobích svého cyklu. Prostě si ji vezmu k těm oblíbeným barevným šatům, ve kterých jsem v době PMS tlustá a hnusná.

Podívejte se na přehled mých černých kabelek za poslední rok. Všechny je nosím a všechny vznikly za podobných okolností. A vy už teď víte za jakých.

lístečková linka

Ani nevíte, jak soucítím se všemi ženami, které zrovna prožívají PMS. 

A teď si jdu dát čokoládu!

Hezký den všem ženám,

Vaše Tašenka 

 

P4220245

P4220268

P4220172

P8013008

DSC_0770

DSC_0853

P9300054

lístečková linka

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení