Můj příběh

 

Tašenka proto, že my ženy jsme emocionálně založené a vytváříme si k lidem a věcem, kterými jsme obklopeny, citový vztah.

Milujeme svého partnera, děti, svůj život, svoji tašenku. 

Tašenka proto, že milujeme svou rodinu. Moje maminka se jmenuje Taška. Ano, Taška, čtete dobře! Pochází z Bulharska, kde je toto jméno běžné. V České republice, kam se před lety přestěhovala za svou láskou (mým tatínkem), toto jméno působí trochu neobvykle. Ale ať už v Česku, nebo v Bulharsku, pro blízké prostě Tašenka. 

Tašenka proto, že se v nás zrcadlí naši blízcí. Díky smyslu pro humor mých spolužáků na střední škole, jsem získala přezdívku Tašenka.


 18

Autorka a návrhářka Tašenky - Tereza Pinďáková (*1990). Jsem mladá máma, původně vystudovaná zdravotní sestra. Svou první kabelku jsem ušila na jaře 2016 doma, na kuchyňském stole. V tu chvíli jsem kabelkám úplně propadla. Svou první kolekci podzim/zima jsem uvedla ve stejném roce. A Vy jste si mé tašenky oblíbily, což mě velmi těší. Váš zájem neustále roste a tak jsem se rozhodla podniknout další důležitý krok. Na začátku roku 2018 jsem se obrátila přímo na Vás a díky Vaší pomoci, fanoušci a podporovatelé Tašenky, jsem uspěla na Startovači a mohla nechat ušít první velkou kolekci!

 IMG_4919

Tašenka je mladá česká módní značka elegantních, ručně šitých dámských kabelek a doplňků. 

Pod svou značkou navrhuji a vyrábím kvalitně zpracované kabelky pro každé roční období, ale i nadčasové kousky. Typický je pro ně minimalistický styl a jednoduchost v kombinaci s praktičností. Při navrhování svých kabelek se inspiruji skutečnými ženami a snažím se uspokojovat jejich nároky na praktičnost, funkčnost a estetiku.

 

Novinky z dění kolem Tašenky, zajímavé rady a tipy sledujte na Facebooku @tasenka.fashion, Instagramu @tasenka.fashion a na blogu tasenka.cz/blog.

 IMG_4919

Už máte svou tašenku? 

 

Tereza Pinďáková

Vaše  

Tasenkafinal