Staneš se mořskou vílou?

Loňské léto bylo pro mě krásné a veselé. Oslavila jsem 30.narozeniny – ano, stále si připadám jako kuře, co teprve poznává svět. Otevřela jsem můj showroom, na který jsem stále stejně pyšná jako první den. A na konci léta jsem odletěla do mého milovaného Řecka.

Uznejte, bylo to skvělé léto!

Obrázek JPEG-E91C858F45F2-1

Do Řecka jsem s dětmi odjela koncem prázdnin, abych si užila sluníčka a načerpala novou inspiraci. Pláže, moře, vítr – to vše mě neskutečně nabíjí. Pravidelně jsem tam chodila na malý trh na pláži, kde prodávali skvělé ovoce (protože ovoce od moře prostě chutná jinak a nikdy ho není dost). A při jedné „ovocné cestě“ jsem narazila na úžasný malý stánek, kde prodávala velmi milá a postarší dáma. Kupodivu, neprodávala ani melouny či fíky, ale šperky. Naprosto dokonalé náušnice, náramky a náhrdelníky z mušlí a perel. Zamilovala jsem se na první pohled a koupila jsem si nádherné náušnice. Byly jako moře v pravé poledne, kdy máte pocit, že voda skutečně září. Když jsem si je dala do uší, mušle se lehce houpaly až mi to chvílemi připomínalo přímořský vítr – svěží a nekonečný. Byly dokonalé!

U večeře jsem sklízela jeden kompliment za druhým a moje dcera mi řekla, že vypadám jako Ariela (a pochvala od dětí platí dvojnásob :-)). Říkala jsem si, že by se mi hodil i náramek a náhrdelník. Rozhodla jsem se, že se k té milé dámě vydám druhý den znovu a doplním svoji mořskou kolekci.  

Přišla mi ale škoda, že moje zákaznice budou ochuzené o tak nádherné šperky. A pak jsem dostala skvělý nápad! Myslím si, že to byl kup století pro mě i tu dámu, ale rozhodla jsem se od ní jednotlivé kousky nakoupit a udělat z nich speciální kolekci. Lámanou angličtinou jsme se domluvily a paní byla velmi potěšená takovým zájmem. Dovezla jsem tedy všechny šperky do Čech, uložila a čekala na letošní léto. 

Kolekce je k prodeji a nemohla jsem ji pojmenovat jinak než „Mermaid Jewellery Collection“. Najdeš tam dokonalé náramky, náušnice a náhrdelníky s mušlemi či perlami. Perfektně doplní každý letní outfit a skvěle pasují ke všem Tašenka kabelkám a batohům. Budeš vyladěná od hlavy až k patě!

Navíc se jedná o extra limitovanou edici a šperky v sobě nesou to kouzlo neopakovatelného momentu. Žádnou situaci totiž nikdy nezažiješ dvakrát. Proto žij pro dnešní den.

Už máš svůj kousek moře? Tak neváhej a jdi pro něj.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení