Minikurz: ledvinka Creamie +BONUSY

Vyrobte si trendy ledvinku, kterou oživíte každý váš outfit.

Možná váš vztah k ledvinkám je podobný jako u mě. Mé klientky se mě ptaly "Terez a kdy nám ušiješ nějaké ledvinky?" A já "Co, ledvinky??? Kdo to nosí?"

Po dlouhém přemlouvání jsem ledvinku ušila a od té doby na ni nedám dopustit. Je to super společník hlavně pro volný čas. Hodíte do ní mobil, klíče, peněženku, kapesníky, rtěnku... A hlavně máte volné ruce, přitom vše v bezpečí. Ledvinka je bezkonkurenční třeba na hudební festival, cestování, procházky a výlety. A jistě najdete mnoho dalších příležitostí :-)

Můžete ji nosit kolem pasu nebo křížem přes tělo. S řetízkem nebo bez... Jak se vám to nejvíce líbí :-).

:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 499 Kč
Dostupnost: Právě otevřené přihlášení (>3 ks)
Možnosti doručení
Minikurz: ledvinka Creamie +BONUSY
Staň se královnou kabelek (1160 × 1160 px)
Mírně pokročilý Pokročilý

Detailní popis produktu

 

Během minikurzu Vás naučím jak si tuto ledvinku vyrobit sama doma.

Minikurz není vhodný pro úplné začátečníky, ale pokud už bez problémů ovládáte svůj šicí stroj a zvládáte rovnosteh, tak pod mým vedením jistě zvládnete vyrobit i ledvinku. Kurzy vedu srozumitelně, krok po kroku s detailními záběry tak, aby vám neunikl žádný detail.

A jak bude minikurz probíhat? Zakoupením kurzu se automaticky přihlašujete mezi mé studenty. V den otevření kurzu Vám emailem přijde vše potřebné. Seznam potřebných záležitostí a tipy na obchody, kde vše koupíte.

Kurz bude pro lepší orientaci rozdělený do několika video bloků.

Během nich se naučíte:

1. Nejdříve si nastříháme díly potřebné na ledvinku. Kurz obsahuje přesný střih, který si jen vytisknete na A4 a vystřihnete. Celým procesem stříhání (včetně rozložení střihu) Vás provedu.

 

2. Ukážu Vám jak ušít přední kapsičku na zip (jestli jste nedočkavá, můžete si kapsičku nechat na příští ledvinku a tuhle část přeskočit :-))

 

3. V dalším bloku si nachystáme všechny popruhy a poutka... V tomto kroku vám prozradím svůj tajný postup na šití dlouhého popruhu z jednoho dílu tak, aby byly všechny části hladké (taky vás vždycky rozčilovalo jak nevzhledný konec popruhu po zašití odstává?! A to se nebavíme o tom, jak se ty silné vrstvy špatně šijí... Tak s tím už je konec :-))

 

4. Připravíme si hlavní díly. Tady možná budete poprvé pracovat s paspulkou (také se jí říká kédr) a věřím, že vás nadchne jak profesionální Look dokáže taková maličkost vytvořit. Našijeme si zipy na přední horní a dolní díl.

 

5. Nakonec to vše dáme dokupy. Chvíle, na kterou se všechny těšíme! Tradá, hotová ledvinka, dokázala jste to. :-)

Vyhraďte si jedno víkendové odpoledne, uvařte džbán čaje, zasedněte ke stroji, pusťte si můj video návod a ušijte si... a taky užijte :-) svou krásnou novou ledvinku, jakou nikdo nemá.

BONUS 1: Absolvováním mého kurzu Vás "beru do party" a dostanete přístup do uzavřené Facebook skupiny jen pro absolventky mých kurzů. Získáte tak mnoho online parťaček v šití. Kromě toho také moje osobní vedení přes Facebook skupinu. Kdykoliv, když si nebudete s něčím vědět rady.

BONUS 2: Podrobný nákupní seznam i s odkazy na dodavatele u kterých nakupuji já.

BONUS 3: K minikurzu Ledvinka dostanete ještě mikrokurz šití malého pouzdra ve tvaru kolečka k zavěšení na ledvinku nebo nějakou jinou vaši kabelku. Je super když máte malé zbytky materiálu a vypadá opravdu efektně.

pouzdro ve tvaru kolečka

Těším se na Vás ♥

Vaše Tašenka.